Seadmete pealelaadimine ja kohaletoimetamine

Seadmete eduka kolimistööde täitmise kõige olulisem komponendiks on selle pealelaadimine. Igal eraldi juhul töötakse välja spetsiaalne skeem, mille järgimisel täidavad meie spetsialistid kliendi tellimuse. See võimaldab täita neid töid operatiivselt, säästlikult kõikide reeglite ja eeskirjade järgimisel. Samuti see võimaldab meil ka vältida riske personali jaoks, seadmete kahjustamist, aja ja finantsressursside kaotust.

Me püüame viia oma seadmete laadimise ja tarnimise kulusid miinimumini.

Me hakkame esitama täpseid nõudeid kohaletoimetamise vahendite (autode, konteinerite gabariidid), sealhulgas nende arvu, kohta. Mõnedel juhtudel, võttes arvesse seadmete spetsiifikat, teavitame eritranspordi kasutamise vajadusest.

Seadme laadimise konteineritesse ja vaba ruumi tõhusaks kasutamise korral demonteeritakse seadet maksimaalselt. Suured seadmed, mis ei kuulu demonteerimisele, laaditakse “Flat rack” või “Open top” tüüpi konteineritesse.

Meie kogenud personal tagab, et teie seade jõuab sihtkohta heas seisukorras ja kahjustamata.

Hõredaid esemeid pakitakse kaitsematerjalide ja spetsiaalse taara kasutusel eritellimuse järgi. Seal, kus on see kohane, teie seadet kaitstakse spetsiaalsete tentide ja kinnitussüsteemide kasutusel.

Meie ettevõte teostab igasuguste liikide töid ranges kooskõlas ohutustehnika nõuetega. Kõiki tellimusi teostavad spetsialistid, kellel on juurdepääs teatud töötüüpidele, kes on läbinud atesteerimise ettevõtte spetsialiseerumise kohaselt.

Pealelaadimise ja transportimise eeltingimuseks on meie klientidele kogu vedamiseks vajaliku dokumentatsiooni esitamine: Pakkimislehed; Arved; CMR; Konossemendid; Päritolusertifikaadid; Transpordikindlustuse dokumendid.